کابینت سفید و ترکیب رنگ سفید در کابینت

۱۹ مرداد ۱۳۹۸3دقيقه00
کابینت سفید یکی از پرطرفدارترین و دلنشین ترین نوع کابینت است. با توجه به آپارتمان نشین شدن مردم رنگ روشنی مثل سفید فضا را دلبازتر می کند.

کابینت سفید و آپارتمان های جدید.با افزایش آپارتمان نشینی دیگر از خانه های بزرگ و آشپزخانه های دلباز خبری نیست. اکثر خانه ها با متراژ کم علاوه بر کمبود جا، با مشکل کمبود نور هم همراه هستند. ولی در این میان با رعایت نکات طراحی دکوراسیون داخلی می توان از همین فضای کم لذت کافی را برد. در آشپزخانه های امروزی استفاده از رنگ های روشن باعث شده تا فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد. انتخاب کابینت و رنگ آن یکی از مهم ترین نکات در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.

کابینت سفید، رنگ محبوب

رنگ سفید در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد چون هم انرژی بخش است و هم جذاب. کاربرد بسایر زیاد این رنگ را می توان در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک دید. برای کسانی که به ترکیب چند رنگ در آشپزخانه علاقه دارند، می توان گفت که اکثر رنگ ها در کنار سفید زیبا به نظر می رسند. از نظر تجاری نیز می توان رنگ سفید را پر فروش دانست و در هنگام خرید و فروش خانه نظر مشتری را به راحتی جلب کرد.

ترکیب رنگ کابینت سفید,کابینت سفید,کابینت سفید طلایی,

آشنایی با انواع رنگ سفید

شاید تصور کنید که رنگ سفید فقط به یک توناژ رنگی خاص گفته می شود. ولی ما در اینجا شما را با چندین حالت از این رنگ آشنا می کنیم:

  • رنگ سفید گچی
  • سفید شیری
  • سفید عتیقه
  • سفید صاف و براق(صدفی)
  • سفید گرم

منظور از سفید گرم، رنگ سفیدی است که با توناژی از زرد یا سبز تلفیق شده است. همچنین در رنگ سفید برفی می توان توناژی از آبی یا خاکستری مایل به سبز را دید. از این رو می توان گفت سفید گرم تیره تر از سفید سرد به نظر می رسد.

با استفاده از لاک الکل در کابینت ها و کف آشپزخانه می توان یک روکش برای بازتاب نور به وجود آورد تا در وضوح رنگ ها تاثیر گزار باشند.

مدل کابینت سفید,ترکیب رنگ کابینت سفید,کابینت سفید,

ترکیب رنگ کابینت سفید برای زیباسازی

استفاده کردن از چوب، سنگ های تزئینی تیره و کاشی های رنگی به آشپزخانه ی شما زیبایی می بخشد. استفاده از چوب برای تزئین آشپزخانه باعث ایجاد حس گرمی و زیبایی دو چندان می شود. برای کف کابینت سفید هم می توانید از سنگ های گرانیتی تیره و ایجاد تضاد در آشپزخانه استفاده کنید. کاربرد کاشی های رنگی برای شادتر کردن محیط آشپزی را فراموش نکنید.

نکاتی برای خرید لوازم آشپزخانه

رنگ هایی مانند خاکستری یا استیل ترکیب زیبایی در آشپزخانه ی برفی شما ایجاد می کند. پس می توانید لوازم برقی خود را از رنگ های استیل یا سیلور انتخاب کنید. از آنجاییکه سفید و مشکی همیشه مکمل همدیگر بوده اند، وسایل کوچک آشپزخانه ی خود را می توانید از رنگ مشکی خریداری کنید تا فضای شما بسته نشود. انتخاب رنگ سفید برای کابینت ها به شما آزادی عمل زیادی در جهت ست کردن لوازم آشپزخانه می دهد.

کابینت سفید طلایی,مدل کابینت سفید,ترکیب رنگ کابینت سفید,

انتخاب پیشخوان مناسب

از پر طرفدار ترین سنگ ها برای استفاده به عنوان پیشخوان، سنگ های کارارا و مرمر کلکته است. برای آشنایی بیشتر می توان سنگ کارارا را سنگی خاکستری با رگه هایی نرم  و سنگ کلکته را با لکه هایی خاکستری همراه با رگه ها توصیف کرد.

برای کسانی که به دکوراسیون روستایی علاقه دارند استفاده از تخته ی قصابی بسیار زیبا به نظر می رسد. اگر لوازم برقی آشپزخانه شما تیره هستند می توانید از پیشخوان سفید رنگ استفاده کنید تا در کنار هم دلنشین شوند.

سفید رنگی پرطرفدار و جذابی است که استفاده درست از آن و ترکیب آن با رنگ های دیگر می تواند جلوه ی خاصی به منزل شما بدهد. مخصوصا اگر از رنگ های مکمل در کنار آن به درستی استفاده شود.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 3]