کابینت ممبران سفید طلایی، با شکوه و مجلل

۰۲ دی ۱۳۹۸4دقيقه00
کابینت ممبران سفید طلایی در بین کابینت های کلاسیک بسیار پرطرفدار است. زیرا بهترین رنگ کابینت ممبران، سفید در کنار طلایی می باشد.

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از زیباترین ترکیب های رنگی برای کابینت های کلاسیک است. به طوریکه جلوه ای با شکوه به آشپزخانه ی شما می بخشد. رنگ طلایی وقتی در کابینت سفید قرار می گیرد، حس اشرافی را القاء می کند و جزء دسته رنگ های گرم به حساب می آید. چون رنگ سفید در دسته ی رنگ های خنثی قرار دارد و حس سردی آن زیاد است.

براق بودن و ذات طلا ، همیشه برای انسان ها بیانگر چیزی ارزشمند بوده است. همچنین مدت زمان زیادی است که این رنگ پا به عرصه ی دکوراسیون داخلی گذاشته است. رنگ طلایی در کابینت های ممبران به واسطه داشتن ستون، سر ستون، گل و تاج، به خوبی می تواند استفاده شود.

به دلیل آن که رنگ طلایی انواع گوناگونی دارد، پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب رنگ طلایی از کیفیت واقعی رنگ برای منبت ها و سر ستون ها مطمئن شوید. به علاوه در مواردی مانند دستگیره های کابینت ، شیرآلات ، لوستر و یا کاشی بین کابینتی می توان از این رنگ زیبا استفاده کرد .

بهترین رنگ کابینت ممبران,کابینت سفید طلایی,کابینت کلاسیک سفید,

تاثیر منبت کاری در کابینت ممبران

امروزه منبت کاری و سایر هنرهای کنده‌کاری روی چوب جایگاه خود را در صنعت کابینت سازی بازکرده اند. با هنر کنده کاری و منبت ، می توان طرح های برجسته بر روی کابینت ها ایجاد کرد. که البته طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. اما چگونه از این هنر در کابینت های ممبران بهره ببریم.

 • پایه جزیره

در طراحی آشپزخانه های مدرن غالبا از جزیره آشپزخانه استفاده می شود. که به طور کاملا مجزا در نمای آشپزخانه تاثیر می گذارد. پس می توان پایه ی این جزیره را با طرح و نقش منبت طراحی کرده، و سپس از رنگ طلایی برای تزئین آن استفاده کنید.

 • سرستون ها

یکی دیگر از مکان هایی که می توان از رنگ طلایی استفاده کرد سرستون ها هستند. در طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک، برای تجلی بیشتر اشرافیت از سر ستون ها استفاده می کنند. این گزینه در طراحی کابینت های آشپزخانه کلاسیک نیز دیده می شود. می تواندی از بین طرح های مختلف از طرح گل و اشکال هندسی اسلیمی گرفته تا طرح های هخامنشی انسان، حیوان و … به راحتی گزینه ی مورد علاقه تان را انتخاب کنید.

 • تاج گل

حتما تا به حال در کابینت های بالای یخچال یا بالای هود تاج گل های منبت کاری شده را مشاهده کرده اید. این تاج ها بهترین گزینه برای رنگ آمیزی به رنگ طلایی هستند.

کابینت ممبران سفید طلایی,مدل کابینت ممبران سفیدطلایی,مزایا کابینت ممبران سفید طلایی,

کابینت سفید طلایی برای کدام آشپزخانه ها مناسب است؟

در زمان های قدیم تنها افراد ثروتمند از طلا و نقره برای تزئین خانه شان استفاده می کردند. همین موضوع باعث شده تا رنگ طلایی به عنوان یک رنگ مجلل و اشرافی در نظر عموم قرار بگیرد. به خوبی می توان از زرق و برق این رنگ در کنار رنگ های سرد و خنثی استفاده کرد. و بهترین رنگ کابینت ممبران را در منزل داشت. اگر شما به سبک های رومی و کلاسیک علاقه دارید، این ترکیب رنگ در کابینت های آشپزخانه ی شما فضا را بسیار نوستالژیک و زیبا می کند.

این سبک کابینت بهتر است در آشپزخانه های بزرگ قرار بگیرد تا جزئیات و جلوه ی با شکوه خودش را بهتر نشان دهد. ولی در آشپزخانه های کوچک هم به دلیل استفاده از رنگ سفید، می توان از این کابنیت استفاده کرد. زیرا سفید و طلایی از رنگ های ملایم و روشن محسوب شده و هر دو به روشن شدن آشپزخانه کمک می کنند. به شرط آنکه رنگ طلایی بسیار کم و فقط زینت بخش آشپزخانه باشد.

معایب کابینت ممبران سفید طلایی,بهترین رنگ کابینت ممبران,کابینت سفید طلایی,

مزایای کابینت ممبران سفید طلایی

 • تمام جزئیات به کار رفته، طراحی، برجستگی ها و شیارها در کابینت به رنگ سفید نسبت به دیگر رنگ های کابینت با وضوح بالاتری قابل مشاهده هستند.
 • برای جلوه بخشیدن به هر نقطه ای که به زیبایی منبت شده باشد می توان از رنگ طلایی استفاده کرد.
 • دکوراسیون آشپزخانه شما مجلل و باشکوه می شود.
 • کابینت جزیره در این سبک بسیار منحصر به فرد است.
 • محدودیتی در انتخاب صفحه روی کابینت نخواهید داشت. از تمام سنگ های گرانیت یا کوارتز به رنگ روشن یا تیره می توان برای آن استفاده کرد.

کابینت کلاسیک سفید,کابینت ممبران سفید طلایی,مدل کابینت ممبران سفیدطلایی,

معایب کابینت ممبران سفید طلایی

 • لکه ها ی چربی و آب بر روی آن باقی مانده و تاثیر بدی بر ظاهر آن دارند.
 • باید به طور مداوم تمیز شوند زیرا به راحتی کثیف می شوند.
 • اگر بر روی آن خراش بیفتد به راحتی دیده می شود.
 • کابینت های سفید رنگ خیلی زود تغییر رنگ می دهند. پس اگر هر لکه ی رنگی بر روی آن ها ریخت سریعا آن را برطرف کنید.
 • وقتی که این رنگ به خصوص رنگ طلایی آن در معرض نور طبیعی قرار می گیرد باعث اذیت کردن چشم می شود.

مزایا کابینت ممبران سفید طلایی,معایب کابینت ممبران سفید طلایی,بهترین رنگ کابینت ممبران,

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 4 امتیاز: 4.5]