بهترین رنگ کابینت، معرفی ۴ رنگ پرطرفدار

۲۷ شهریور ۱۳۹۸2دقيقه00
رنگ کابینت آشپزخانه تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل شما دارد. ما به شما در انتخاب بهترین رنگ کابینت راهنمایی می دهیم.

وقتی صحبت از انتخاب بهترین رنگ کابینت می شود می توان گفت منظور رنگ بخشیدن به فضای کلی آشپزخانه است چون رنگ کابینت ها تاثیر به سزایی در محیط خواهند داشت. آشپزخانه جایی است که شما به همراه خانواده یا دوستانتان اوقات زیادی را در آن می گذرانید بنابراین این مکان باید به فضایی گرم و صمیمی تبدیل شود. پس بعد از اینکه از جنس کابینت خود مطمئن شدید وقت آن رسیده که به سراغ طیف رنگی آن رفته و دلچسب ترین رنگ را انتخاب کنید.

 ما در این مقاله چند مورد از بهترین رنگ های کابینت را برای شما معرفی کرده ایم.

رنگ سفید، مدرن و شیک

آشپزخانه های سفید در عین سادگی، همیشه مدرن و زیبا هستند. رنگ کابینت آشپزخانه سفید پرطرفدارترین رنگ از دسته رنگ های خنثی می باشد که به راحتی با تمام وسایل هماهنگ می شود. برای آشپزخانه های کوچک، استفاده از رنگ سفید حکم معجزه را دارد چون با بازتاباندن نور محیط کوچک شما را بسیار دلباز نشان می دهد. البته توناژ رنگی سفید تنها به یک رنگ خاتمه نمی یابد بلکه می توان رنگ های سفید استخوانی، سفید برفی، سفید عاجی، سفید صدفی و… را هم در دکوراسیون منزل به کار برد.

انتخاب بهترین رنگ کابینت,بهترین رنگ کابینت,پرطرفدارترین رنگ های کابینت,

رنگ چوب، طبیعی و همیشگی

از دسته ی رنگ های گرم و پرکاربرد می توان به رنگ قهوه ای که انواع مختلفی دارد اشاره کرد. طیف رنگی چوب می تواند از رنگ های خیلی روشن تا رنگ های بسیار تیره گسترده باشد که به شما در انتخاب بهترین رنگ کابینت کمک می کند. ترکیب این رنگ با سفید، طلایی یا کرم انتخاب بسیار خوبی برای آشپزخانه ی شما است. همچنین استفاده از گیاهان خانگی در کنار کابینت های رنگ چوب زیبایی دو چندانی به فضا می بخشد.

رنگ کابینت آشپزخانه,رنگ کابینت جدید,انتخاب بهترین رنگ کابینت,

رنگ خاکستری، خنثی و جذاب

طیف رنگی طوسی از آن دسته رنگ هایی است که هم در دکوراسیون های مدرن و هم در طراحی های کلاسیک کاربرد دارد. رنگ هایی مثل نارنجی، آبی و سفید در کنار طوسی، ترکیب خارق العاده ای در آشپزخانه ی شما ایجاد می کند. در فضای با متراژ کم بهتر است از رنگ خاکستری روشن که یک رنگ کابینت جدید است استفاده شود تا محیط را دلگیر نکند. دکوراسیون آشپزخانه خاکستری به راحتی با کفپوش ها و کاشی های بین کابینتی و همچنین با لوازم خانگی سیلور هماهنگ می شود. 

بهترین رنگ کابینت,پرطرفدارترین رنگ های کابینت,رنگ کابینت آشپزخانه,

رنگ سیاه، تیره ولی مدرن

در طراحی های امروزی استفاده از رنگ سیاه جز پرطرفدارترین رنگ های کابینت است. استفاده از این رنگ در آشپزخانه زمانی جلوه ی خارق العاده ای ایجاد می کند که در سایر بخش های منزل شما مانند نشیمن از رنگ های روشن استفاده شده باشد تا یک تضاد زیبایی را خلق کند. از رنگ های مکمل با رنگ مشکی می توان قرمز، سفید، قهوه ای و زرد را نام برد. استفاده از رنگ مشکی در کابینت های براق و های گلاس شکوه و زیبایی را به خانه ی شما خواهد آورد.

رنگ کابینت جدید,انتخاب بهترین رنگ کابینت,بهترین رنگ کابینت,

ما در این مقاله به بررسی ۴ مورد از پرطرفدارترین رنگ های کابینت پرداختیم و در مقالات آینده سایر رنگ های خاصی که در آشپزخانه استفاده می شود را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 4.5]