انواع دستگیره کابینت آشپزخانه

۱۰ تیر ۱۳۹۸4دقيقه00
تعویض دستگیره کابینت آشپزخانه، یکی از ساده ترین راه های شخصی سازی آشپزخانه شما است. جایگزین کردن دستگیره های قدیمی با دستگیره های های برنجی جدید، یک تغییر جزئی است که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

گاهی اوقات طراحی کابینت در تمام جزییات نهفته است و با رعایت جزئیات می توان طراحی های بسیار زیبا تری را ارائه کرد.

تعویض دستگیره کابینت آشپزخانه، یکی از ساده ترین راه های شخصی سازی آشپزخانه شما است. جایگزین کردن دستگیره های قدیمی با دستگیره های های برنجی جدید، یک تغییر جزئی است که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این ارتقاء در کابینت نه تنها بر طراحی خاص آشپزخانه شما تأکید می کند، بلکه کارایی آشپزخانه را در هنگام آشپزی و تمیز کردن، بالا می برد.

در این راهنما ما ایده های کاربردی برای یراق آلات کابینت آشپزخانه به شما ارائه می دهیم، که در طراحی و افزایش قابلیت های آشپزخانه بسیار سودمند است. این که آیا شما به دنبال تجهیزاتی کاملا مدرن هستید که به راحتی با کشوی های سنگین کار کند، یا گزینه های منحصر به فردی مانند استفاده از چرم. ما مزایا و معایب هر سبک از این یراق آلات را برای شما بیان می کنیم.

ایده هایی برای دستگیره کابینت آشپزخانه

از طریق این راهنما بهترین ایده ها برای دستگیره کابینت به شما پیشنهاد می شود.

دستگیره کابینت برنجی

برنج از ترکیب مس و روی ساخته می شود. برنج یکی از با دوام ترین و محکم ترین فلزات برای طراحی تجهیزات داخلی است. از آن جایی که این ماده بسیار با دوام است، دستگیره های برنجی برای کشوهای سنگین که حاوی اشیاء بزرگی مانند گلدان، قابلمه یا ظروف بزرگ هستند، بسیار عالی عمل می کند. برنج رنگی بسیار غنی دارد، پس بهتر است در کابینت هایی با رنگ سفید، سیاه، یا رنگ های خنثی استفاده شود.

دستگیره کابینت مسی

آیا می دانید مس اولین فلزی است که انسان از آن استفاده کرده است؟ کاملا روشن است که چرا فلز مس در بین مردم بسیار محبوب است زیرا گرمای بی نظیری را در فضا به وجود می آورد و درخشش را به طراحی داخلی اضافه می کند. از آنجا که مس مقاومت فلز برنج را ندارد، بسیاری از تولید کنندگان، یراق آلات برنجی تولید می کنند و آن را با مس روکش می کنند تا شما هر دو خصوصیات را با هم داشته باشید.

دستگیره کابینت مشکی

اگر آشپزخانه شما نور خوبی داشته باشد می توانید قسمت های تیره را به فضای خود اضافه کنید، بنابراین یراق آلات مشکی یک انتخاب عالی برای کابینت های شما است. اگر شما دارای عناصر جسورانه در فضای خود هستید و نیاز به یک ویژگی برای ایجاد تعادل دارید، تجهیزات مشکی بهترین گزینه است.

 

دستگیره کابینت با نیکل براق

نیکل براق یک طراحی محبوب برای صاحبان خانه است زیرا بلافاصله هر آشپزخانه ای را مدرن می کند و یک یراق با دوام برای انتخاب است. برای تولید نیکل براق ابتدا نیکل سنباده می خورد و سپس آن را با یک روکش براق پوشش می دهند. استفاده از نیکل، باعث ایجاد یک زیبایی منحصر به فرد می شود، که در انواع مدل های آشپزخانه کارایی دارد.

دستگیره های طولی

دستگیره های سرتاسری برای کشوهایی با عرض زیاد و کشوهایی که یک طرف آن سنگین تر از طرف دیگر است، یک گزینه عالی است. دستگیره های عریض، یک زیبایی ظریف و مینیمالیستی را ارائه می دهد، بنابراین بهترین انتخاب برای یک آشپزخانه مدرن است. برای اعمال نیروی بهتر، این نوع از دستگیره را در قسمت بالایی درب کابینت خود نصب کنید.

دستگیره های نواری

همانند دستگیره های سرتاسری، دستگیره های نواری برای طرح های براق و مینیمالیستی بسیار مناسب است. در یراق آلات این گزینه به شما اجازه می دهد تا خطوط مشخص و محکم موجود در اکثر طراحی های مدرن، را برجسته کنید. دستگیره های نواری برای درب های کوچک و کم وزن کابینت مناسب است، و ممکن است با درهای بزرگتر و سنگین تر مشکل داشته باشید.

دستگیره کابینت شیشه ای

یراق الات شیشه ای یک گزینه عالی برای آشپزخانه های کلاسیک هستند. تجهیزات شیشه ای یک  لمس هنری و کلاسیک ارائه می دهد. بهترین عمکرد شیشه به عنوان یک دستگیره شیک در آشپزخانه وقتی است که مقدار زیادی نور طبیعی وجود داشته باشد، طوری که بتواند واقعا بدرخشد. برای اضافه کردن زیبایی و جلال به آشپزخانه های کلاسیک خود، دستگیره های شیشه ای را به کابینت اضافه کنید.

دستگیره کابینت چرمی

یراق الات چرمی یک گزینه منحصر به فرد برای صاحبان خانه است که می خواهند از مواد بومی بیشتری استفاده کنند. تجهیزات چرمی اغلب در آشپزخانه های مدرن یافت می شود که شامل سایر عناصر طراحی آشپزخانه های منحصر به فرد مانند سقف های کاذب و یا جزیره با چوب بازیافت شده، باشند. دستگیره چرم یک گزینه عالی برای کشوهای بزرگ پر از قابلمه های سنگین و یا دیگر وسایل سنگین آشپزخانه است.

دستگیره کابینت چوبی

اگر شما ایده استفاده از متریال های بومی را دوست دارید اما چیزی محکم تر از چرم می خواهید، دستگیره های تراش خورده از چوب برای شما مناسب است. تجهیزات چوبی باعث زیبایی خیره کننده ای می شود که با هر دو سبک مدرن و سنتی متناسب است.

دستگیره کابینت خاص و سرزنده

عاشق جسارت هستید؟ شانس آورده اید! یراق الات کابینت، یک وسیله عالی برای اضافه کردن یک روشنایی خیره کننده به آشپزخانه شما است. یک رنگ جیغ مانند قرمز آتیشی یا زرد قناری را امتحان کنید، یا از مواد دیگری مانند سنگ مرمر یا کاشی استفاده کنید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 5]