بین کابینتی، بررسی انواع کاشی بین کابینتی

۲۴ تیر ۱۳۹۸6دقيقه00
بین کابینتی یکی از مهمترین قسمت های دکوراسیون آشپزخانه می باشد. عکس بین کابینتی به شما کمک می کند تا بهترین ایده را برای بین کابینتی ارزان داشته باشید.

کاشی بین کابینتی می تواند برای هر فضایی که در آن آشپزی می شود مفید و خلاقانه باشد، چه شما به دنبال مدرنیزه کردن آشپزخانه قدیمی خود باشید و یا اینکه فقط از لکه های روغن در پشت اجاق گاز خسته شده باشید. این کاشی ها همچنین برای مواقعی که بودجه کمی برای تغییر دکور دارید و یا زمان هایی که می خواهید خودتان به تنهایی تغییراتی در خانه انجام دهید، یک فرصت عالی است.

انواع بین کابینتی,بین کابینتی,بین کابینتی ارزان,

انتخاب گزینه مناسب در بین کاشی های بین کابینتی به دلیل وجود تنوع بالای آن ها می تواند مشکل ساز باشد. به همین دلیل ما این راهنمای جامع را از بین محبوبترین ایده ها که توقع میرود در سال ۲۰۲۰ به محبوبیت بالاتری نیز دست یابند، برای شما ایجاد کردیم. ما در این مقاله همه چیز را درباره ی کاشی های بین کابینتی، از سبک های کلاسیک که همیشگی هستند، تا ایده هایی جذاب و مدرن، پوشش می دهیم. این راهنما همچنین شامل نکته هایی درباره ی نگهداری طولانی مدت و تمیز نگه داشتن کاشی ها نیز می شود.

کاشی های بین کابینتی آشپزخانه

بین کابینتی مرمر

عکس بین کابینتی,کاشی بین کابینتی,انواع بین کابینتی,

یک بین کابینتی با سنگ مرمر فضایی همیشگی و ظریف را برای آشپزخانه شما فراهم می کند. این کاشی ها را با کابینت و مبلمان سفید، برای داشتن ظاهری براق و جذاب و برای ایجاد یک کنتراست ظریف آن را با رنگ های تیره تر، ترکیب کنید. چیزی که باید به خاطر داشته باشید، این است که کاشی مرمر متخلخل است و از آنجا که روی سطح آن به راحتی خط و خش میفتد، باید به صورت منظم بتونه کاری شود.

کاشی های آجری شکل

بین کابینتی,بین کابینتی ارزان,عکس بین کابینتی,

کاشی های آجری شکل علاوه بر کلاسیک بودن ظاهری مدرن دارند. چه در سبک های مدرن و چه در سبک کلاسیک، اگر شما به دنبال ظاهری درخشنده و جذاب هستید، این کاشی ها یک گزینه عالی هستند. کاشی های آجری شکل نه تنها ظاهر را زیبا و جذاب می کند، بلکه فوق العاده با دوام است و به راحتی تمیز می شود. شما می توانید کاشی ها را با الگوهای تکرار شونده کارکنید و در بین کاشی ها از ملات تیره تر برای اضافه کردن بافت به کاراستفاده کنید، بسته به این دارد که شما چه سلیقه ای دارید.

آجر به جای کاشی

کاشی بین کابینتی,انواع بین کابینتی,بین کابینتی,

اگر شما به دنبال یک استراتژی برای اضافه کردن جذابیت به آشپزخانه خود هستید، آجر یک گزینه عالی است. آجرکاری صرف نظر از اینکه نوع کابینت آشپزخانه شما چی باشد، کنتراست زیادی ایجاد می کند و فضا را کاملا تحت تاثیر خود قرار می دهد. چیزی که شما هنگام انتخاب آجر به عنوان کاشی بین کابینتی باید در نظر داشته باشید این است که آجر عایق خوبی در مقابل آب و نفوذ میکروب ها نیست. اگر شما میخواهید احساس عمیق آجر را در آشپزخانه خود و در غالب کاشی های بین کابنتی داشته باشید، ولی در خانه شما آجر به کار نرفته است می توانید کاشی هایی با روکش آجری که دقیقا ظاهری مشابه دارند، را نصب کنید. اگر شما یک کاشی بین کابینتی از جنس آجر نصب کرده اید ولی نمی خواهید این آجر ها نقطه عطف و توجه آشپزخانه شما باشند، میتوانید آن را هماهنگ با سایر کابینت ها و عناصر داخلی فضای خود رنگ کنید.

دیوار تمام کاشی

بین کابینتی ارزان,عکس بین کابینتی,کاشی بین کابینتی,

اگر شما فضاهای دلباز و روشن را میپسندید، دیوارهایی با کاشی های سرتاسری بهترین گزینه شما است. از آنجایی که اکثر افراد آشپزخانه های دلباز و بی نظیر را بهتر می پسندند، دیوار تمام کاشی با محبوبیت روز افزون رو به رو است. این گزینه با انواع کاشی های بین کابینتی قابلیت اجرایی دارد، ولی با توجه به نوع متریالی که انتخاب می کنید میتوانید هزینه بیشتری برای شما در پی داشته باشد.

کاشی بین کابینتی مربعی

انواع بین کابینتی,بین کابینتی,بین کابینتی ارزان,

کاشی های بین کابینتی مربعی شکل میتوانند به صورت های کلاسیک و مدرن به کار گرفته شوند. هنگامی که شما به عنصری ظریف احتیاج دارید تا اجزای متنوع طراحی آشپزخانه شما را با هم تکمیل کند، کاشی های مربعی بهترین گزینه هستند. از این ایده ی همه کاره در انتخاب کاشی های خود استفاده کنید تا کابینت های زیبا و یا صفحات کابینتی که برای آشپزخانه خود انتخاب کرده اید برجسته کنید.

کاشی های هندسی

عکس بین کابینتی,کاشی بین کابینتی,انواع بین کابینتی,

اگر به دنبال متریالی با بافتی ظریف و جذاب هستید، کاشی های هندسی می توانند مناسب باشد. اگر قصد شما اضافه کردن الگو و بافت به آشپزخانه مدرن و مینیمالیستی خود می باشد، کاشی های هندسی یک گزینه زیبا و شیک است. برای اضافه کردن جذابیت به کاشی ها، از یک ملات با رنگ متضاد رنگ کاشی ها استفاده کنید تا شکل هندسی کاشی ها به چشم بیاید.

بین کابینتی برجسته و جذاب

بین کابینتی,بین کابینتی ارزان,عکس بین کابینتی,

اگر رنگ های روشن و فضای دلپسندی که برای شما ایجاد می کند را می پسندید، پس کاشی های معرق با رنگ های جسورانه برای شما مناسب می باشد. این کاشی ها یک راه حل عالی برای وارد کردن رنگ، عمق و خلاقیت در فضای آشپزخانه شما است. از آنجائیکه کاشی های بین کابینتی معمولا به سطح چشم نزدیک هستند، به عنوان یک نقطه تاکید عالی هستند.

قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد انتخاب کاشی آشپزخانه، اولویت های خود را مشخص کنید. شاید اولویت اول شما در انتخاب کاشی تمیز کردن آسان آن باشد یا قصد شما این است که یک فضای دلباز ایجاد کنید، یا از ایده ارائه یک ترکیب بندی جسورانه خوشتان آمده است. سبک مورد علاقه تان و یا اولویت های شما هرچه که باشد، حتما چند نمونه کابینت های مشابه  با کابینت های آشپزخانه خود را مقایسه کنید تا مطمئن شوید که دقیقا همان چیزی است که شما دنبال به آن هستید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 5]