دکوراسیون آشپزخانه خاکستری با ترکیبی مدرن

۲۰ تیر ۱۳۹۸3دقيقه00
دکوراسیون آشپزخانه خاکستری را در قسمت های مختلف آشپزخانه ببینید و برای طراحی کابینت خود ایده بگیرید.

آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون خاکستری,

دکوراسیون آشپزخانه خاکستری، رنگی خنثی است. خاکستری چند منظوره و کاربردی است، بنابراین با کمی زیرکی شما می توانید بدون در هم ریختن طراحی موجود، گرما را به آشپزخانه خود اضافه کنید.

رنگ خاکستری در آشپزخانه همراه با گزینه های زیادی در فضا است. از کاشی های خاکستری برای ایجاد یک بین کابینتی زیبا استفاده کنید، برای داشتن یک کف صاف و براق از یک کف خاکستری صاف و صیقلی استفاده کنید، یا با نصب کابینت های خاکستری ظاهر فضای خود را کاملا به روز کنید. توناژ رنگ خاکستری با فولاد ضد زنگ یا فلز هماهنگ می شود و یکپارچگی و هارمونی را در فضا ایجاد می کند.

اگر می خواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید و یا اگر برای تعمیرات کامل آماده هستید، تضاد بین رنگ ها را کم کنید و فضای خود را با یک آشپزخانه خاکستری رویایی، گرم کنید.

ایده هایی برای آشپزخانه های خاکستری

ما بعضی ایده های محبوب برای آشپزخانه های خاکستری، از ایده هایی برای رنگ بندی کابینت ها تا کاشی های بین کابینتی را در این مقاله برای شما بیان کرده ایم. سبک آشپزخانه شما هرچه که باشد، این ایده ها الهام بخش شما در طراحی آشپزخانه ای زیبا و مجلل خواهد بود.

آشپزخانه  سفید و خاکستری

سفید رنگی بی نظیر و همیشگی در آشپزخانه است، با طراحیتان ترکیب می شود و یک راه عالی برای روشن کردن و وارد کردن نور در  فضای شماست. با اضافه کردن رنگ خاکستری به ترکیب بندی سفید، به آشپزخانه خود پیچیدگی اضافه کنید. بیشتر قسمت های کابینت را سفید و قسمت کمی از آن را خاکستری در نظر بگیرید، یا ظاهر کابینت خاکستری خود را با اضافه کردن یک سنگ سفید براق بر روی کابینت های زمینی، روشن تر کنید.

کابینت آشپزخانه خاکستری,کابینت خاکستری,آشپزخانه خاکستری,

آشپزخانه خاکستری ترکیب با رنگ زغالی

زغالی یک نوع رنگ خاکستری است که به خوبی با آشپزخانه مدرن تطبیق داده می شود. اگر شما حس و حال، سایه و روشن را دوست دارید، اما صلابت و جسارت رنگ مشکی را نمی خواهید، زغالی یک رنگ مناسب است. در طرح هایی با رنگ بندی مدرن از آن به دقت استفاده کنید. رنگ زغالی با رنگ سفید، آبی آسمانی یا نقره ای، به خوبی ترکیب می شود. زغالی در آشپزخانه هایی با کابینت های براق عالی است و بسته به اولویت شما در انتخاب سبک مورد علاقه تان دارد.

دکوراسیون آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون خاکستری,کابینت آشپزخانه خاکستری,

آشپزخانه با رنگ خاکی

در حالی که زمانی رنگ بژ به دلیل خوب ترکیب شدن با همه رنگ ها، رنگ محبوبی برای آشپزخانه بود؛ خاکی به عنوان یک رنگ محبوب جدید ظاهر شد. خاکی رنگی بین خاکستری و بژ است و به خوبی با رنگ چوب و یا فلز جفت می شود. برای داشتن یک آشپزخانه مدرن، کابینتهای خاکی رنگ زیبا را نصب کنید یا ازآن به عنوان رنگ دوم استفاده کنید تا فضای آشپزخانه مدرنتان گرم شود.

کابینت خاکستری,آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون آشپزخانه خاکستری,

کاشی های بین کابینتی خاکستری

هنگامی که موضوع درباره طراحی کاشی های بین کابینتی باشد، از مخلوط موزاییک های شکسته گرفته تا یک الگوی کامل کاشی، بی نهایت گزینه برای انتخاب وجود دارد. اگر شما به دنبال یک ایده خاص هستید، یک بین کابینتی خاکستری زیبا با هر رنگی در طراحی ترکیب می شود. یک بین کابینتی با طرح کلاسیک تقریبا برای همه انواع آشپزخانه کارایی دارد، در حالی که کاشی های بین کابینتی از جنس مرمر به دیوار آشپزخانه شما بافت اضافه می کند.

دکوراسیون خاکستری,کابینت آشپزخانه خاکستری,کابینت خاکستری,

جزیره آشپزخانه خاکستری

جزیره آشپزخانه شما مانند یک قطعه عالی در مبلمانتان، می تواند هم مدرن و هم کاربردی باشد. جزیره خاکستری در هر آشپزخانه ای زیبا خواهد شد. یراق آلات فولادی و لوازم آشپزخانه استیل را برای یک نمای مدرن تر در نظر بگیرید. بدون توجه به سبک طراحی، جزیره خاکستری مرکزی همه کاره و چند کاربردی است که می تواد دوستان و خانواده را در کنار هم جمع کند.

آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون خاکستری,

سرامیک آشپزخانه خاکستری

هنگامی که موضوع انتخاب سرامیک کف آشپزخانه باشد، خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی معرفی می شود و جایگزین بژ می شود. سرامیکهای خاکستری براق و شیک هستند و مثل یک بوم خالی برای مطابقت با هر دکوری در آشپزخانه عمل می کنند. از سرامیک های مرمر یا خاکستری در آشپزخانه های مدرن استفاده کنید یا سرامیک هایی با ظاهری شبیه چوب را برای یک طراحی ممبران در نظر بگیرید. صرف نظر از هر متریالی که انتخاب می کنید، سرامیک های آشپزخانه خاکستری تکمیل کننده فضای شما خواهند بود.

کابینت آشپزخانه خاکستری,کابینت خاکستری,آشپزخانه خاکستری,

آشپزخانه خاکستری مدرن

زیبایی آشپزخانه های مدرن در درخشنده بودن، سادگی و خنثی بودن آن است در نتیجه رنگ خاکستری یک انتخاب عالی برای این سبک است. کابینت خاکستری براق را به همراه یراق آلات فلزی در نظر بگیرید تا به آشپزخانه خود ظاهری شاداب و به روز بدهید. فضای خود را با استفاده از یک جزیره بزرگ، لبه های پخ یا اضافه کردن رنگ های خاص، جالب و طراحی شده نشان دهید.

دکوراسیون آشپزخانه خاکستری,دکوراسیون خاکستری,کابینت آشپزخانه خاکستری,

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 5]