انواع کابینت کنجی آشپزخانه + تصاویر

۲۷ آبان ۱۳۹۵2دقيقه03
همیشه دغدغه مشتری های کابینت استفاده از گوشه های آشپزخانه می باشد این گوشه می تواند یک، دو و یا حتی سه گوشه و در بعضی مواقع نادر، چهار گوشه باشد که دسترسی به آن بسیار مشکل است

از فضای کورکنج در گوشه های آشپزخانه استفاده کنید

همیشه دغدغه مشتری های کابینت استفاده از گوشه های آشپزخانه می باشد این گوشه می تواند یک، دو و یا حتی سه گوشه و در بعضی مواقع نادر، چهار گوشه باشد که دسترسی به آن بسیار مشکل است. حال آنکه اگر کابینت ساز دقت نکرده باشد و درب متصل به کنج (ثابتی) را کوچک گرفته باشد این اتفاق باعث می شود دسترسی به داخل کابینت میسر نباشد و خانم خانه دار مجبور باشد وسایل بسیار کوچک خود را بدون داشتن دید کافی داخل کابینت بگذارد. معمولا یکی از موارد اعتراضات خانم های خانه دار به کابینت ساز، دقت نکردن در همین مورد است. در این نوشتار میخواهیم انواع کابینت کنجی که قابل پیاده سازی در آشپزخانه است را با هم بررسی کنیم.

برای کمتر کردن اعتراضات و استفاده بهینه از کنج های کابینت، ما سه روش زیر را پیشنهاد می کنیم که در بیشتر مواقع کارگشا و موجب رضایت مشتری می گردد.

انواع کابینت کنجی که می توانید در آشپزخانه پیاده سازی کنید:

۱- یکی از این راهها استفاده از اکسسوری فضاهای کنج می باشد. با استفاده از این نوع یراق آلات به د لیل بیرون چرخیدن طبقات از داخل کابینت، همه چیز کاملا در دسترس و در مقابل خانم خانه دار خواهد بود. و دیگر نیاز نیست که برای برداشتن وسیله ای به داخل کابینت خزیده و با کش دادن بدن این کار را انجام داد.

آموزش ساخت کابینت,آموزش کابینت سازی,انواع کابینت کنجی,

۲- راه دیگر استفاده از لولا کنجی می باشد. این لولاها قابلیت باز شدن هم زمان دو درب را فراهم می کنند.

برای  استفاده از لولا کنجی از قبل باید تدابیر خاصی سنجیده شود و در نوع ساخت کابینت تغییراتی صورت گیرد.

با استفاده از این لولا و باز شدن همزمان دو درب فضای داخلی کنج به میزان قابل توجهی باز و در دسترس قرار می گیرد.

ساخت کابینت,ساخت کابینت ام دی اف,کابینت کنج آشپزخانه,

۳- راه دیگری که می توان اجرا کرد، ساخت کشوی کنجی است

این کشو های گرچه فضای کمتری را نسبت به موارد بالا در اختیار مشتری قرار می دهند اما زیبایی و جذابیت خاصی دارند که باعث می شود کار شما کار متمایزی باشد. اما به هرحال نحوه ی پیاده سازی آن تا حدودی مشکل است و هزینه ی نهایی کار هم بالا خواهد بود.

کابینت کنجی,کابینت کنجی زمینی,کابینت گوشه,

با استفاده از این سه راه حل و البته هماهنگی قبل از ساخت، با مشتری و توجیه هزینه هایی که استفاده از این سه روش برای او دارد می توانید مشتری خود را به طور کامل از کابینت ساخته شده خوشنود کنید.

نویسنده: علیمحمدی

شرکت سامان چوب

3 comments

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]