کابینت در اینستاگرام و تولید محتوای آن

۰۹ مرداد ۱۳۹۹1دقيقه00
آموزش کابینت سازی در اینستاگرام و کابینت در اینستاگرام را در این مطلب یادبگیرید.

آموزش تولید محتوا مسئله بسیار مهمی است که باید برای فعالیت در سایت و اینستاگرام به آن توجه ویژه ای داشته باشید. تولید محتوا می تواند در قالب های مختلفی انجام شود مثل تولید محتوای ویدیویی برای اینستاگرام با تولید محتوای تصویری برای اینستاگرام که می توانید به راحتی با داشتن اکانت اینستاگرام مشتریان هدف را به سوی خودتان جذب کنید.

کابینت در اینستاگرام عبارتی است که کاربران در گوگل جستجو می کنند و این مسئله نشانگر چیست؟ این جستجو نشان می دهد که کاربران می خواهند فرد یا مجموعه ای را در اینستاگرام پیدا کنند که بسیار قابل اعتماد باشد و بتوانند مدل های مختلف کابینت را در محتواهای اینستاگرام آن ببینند و از آن خرید کنند.

به این مسئله کمی بیشتر فکر کنید، در طول روز چندبار به سراغ موبایل خود برای چک کردن اینستاگرام می روید! امروز تقریبا غیرممکن است که کسی تا بحال اسم اینستاگرام به گوشش نخورده باشد.(البته بجز افرادی بسیار مسن!) وقتی حدود ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت می کند چرا شما نباید کسب و کار اینستاگرامی خودتان را نداشته باشید. چرا بهترین کابینت سازی در اینستاگرام نباشید!

کابینت در اینستاگرام,کابینت مدرن در اینستاگرام,کابینت در اینستاگرام,

اصول تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا در فضای اینستاگرام باید با هدف سرگرمی و لذت بردن مخاطب باشد و یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد هنگام تولید محتوا با آن مواجه می شوند این است  که من در اینستاگرامم در مورد کابینت چه محتوایی بگذارم تا مخاطب جذب من شود تا بمن سفارش کابینت بدهد.

در این بخش می خواهم چند نکته اساسی برای تولید محتوا را به شما بگوریم تا با دید بسیار بهتر بتوانید تولید محتوا کنید:

اولین نکته: کیفیت محتوا

شما می خواهید در اینستاگرام فعالیت کنید؛ شبکه اجتماعی که کاربران آن موبایلی هستند و حوصله زیادی ندارند و به ویدیوهای سرگرمی زیر یک دقیقه عادت کرده اند و باید ویدیو یا تصویر شما آنقدر باکیفیت و جذاب باشد که وقت و توجهشان را در اختیار شما بگذارند.

دومین نکته: اینستاگرام به شدت بصری است

اینستاگرام به شدت شبکه اجتماعی بصری است و با تمام شبکه های اجتماعی دیگر متفاوت است. این تفاوت و تمایز از کجا می آید از کاربران آن، کاربرانی که فقط تصاویر را می بینند و در اکثر مواقع ویدیوها را نیز بدون صدا مشاهده می کنند. هر چه قدر محتوای شما جلوه های بصری بیشتری داشته باشد در اینستاگرام بیشتر دیده می شود. هر چه قدر تصویر کابینت که در اینستاگرام خود منتشر می کنید جذاب تر، زیباتر باشد این تصویر بیشتر دیده می شود و لایک بیشتری به نسبت می گیرد.

سومین نکته: مخاطب خودتان را بشناسید!

همیشه برای تولید محتوا باید مخاطب خودتان را بشناسید. این مسئله در موارد بسیاری صدق می کند. مثلا برای طراحی سایت در شهر قم شما باید یک نوع محتوا بسازید اما برای کابینت سازی محتوای شما باید متفاوت باشد. بعد شما باید بدانید که هدف ویدیوها و محتواهایتان چه کسانی هستند. مثلا کسی که بدنبال کابینت مدرن در اینستاگرام است می خواهد انواع کابینت مدرن اینستاگرامی که طرح های خاصی دارد را ببیند و کسی را که مجری این نوع طرح ها و دیزاین با آن کیفیت است را پیدا کند و باید این شخص در پیج اینستاگرام خودش نکات اعتماد سازی را رعایت کند.

 

کلام آخر تولید محتوای مناسب، راهی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام

این مسئله را هیچ وقت فراموش نکنید که در اینستاگرام ۵۰ میلیون اکانت ایرانی وجود دارد! بسیاری از افراد با استفاده از این برنامه به خرید محصولات مورد نظر خود می‌پردازند. ظرفیت‌های بالایی که در این برنامه وجود دارد موجب شده است تا اهمیت تولید محتوایی که مناسب با حیطه کاری شما باشد، بیش از پیش نمایان شود.

 

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 5]