پنج روش برای کاربردی شدن فضا در آشپزخانه های کوچک

۱۷ خرداد ۱۳۹۶3دقيقه00
چکیده این مطلب : ممکن است زمانی یک مشتری به شما مراجعه کند و از کوچکی آشپزخانه خود در عذاب باشد و شما همکار گرامی می توانید به کمک مشاوره چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ امکان اجرای شدن ایده به مشتری مشاوره دهید.

ممکن است زمانی یک مشتری به شما مراجعه کند و از کوچکی آشپزخانه خود در عذاب باشد و شما همکار گرامی می توانید به کمک مشاوره چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ امکان اجرای شدن ایده به مشتری مشاوره دهید.

این عمل شما در دید مشتری ارزشمند خواهد بود و شما را به عنوان یک فرد حرفه ای و کاربلد نشان خواهد داد.

در اینجا به پنج روش اشاره خواهم کرد که شما می توانید در مواجهه با آشپزخانه های کوچک اجرا و در برخی موارد به مشتری مشاوره دهید تا آن را انجام دهد تا آشپزخانه خود را کاربردی تر کند.

  • انتخاب منطقی وسایل

اولین روش این است که به مشتری پیشنهاد دهید از تجهیزات کوچکتر از لحاظ حجمی در آشپزخانه استفاده کند، مثلا به جای یخچال ساید از یخچال های تک درب که حجم کمتری دارند استفاده کند.

  • استفاده از هود کتابی به جای هود شومینه

در مرحله بعد می توانید به مشتری پیشنهاد دهید به جای هود شومینه که تمام فضای بالای گاز را اشغال می کند از هود کتابی استفاده کند.

استفاده از هودهای کتابی این امکان را به وجود می آورند که از فضای بالای هود به جای کابینت استفاده شود.

استفاده از گاز صفحه ای به جای گاز مبله باعث می شود شما به عنوان کابینت ساز از فضای زیر گاز صفحه ای برای ساخت کابینت استفاده کنید، ولی در صورتی که گاز مبله وجود داشته باشد عملا فضایی برای اضافه شدن کابینت وجود ندارد.

  • استفاده از فضای بالای اپن

در بعضی از موارد شما به عنوان یک کابینت ساز حرفه ای می توانید با کمک خلاقیت از فضای بالا اپن جهت ساخت کابینت استفاده کنید. در نظر داشته باشید برای اینکار حتما استحکام سقف را در نظر بگیرید.

امکان دارد جنس سقف از تیرچه بلوک باشد و شما نتوانید کابینت ها را به سقف پیچ کنید.

حتما مراقب باشید و چنانچه به استحکام سقف اطمینان ندارید به کمک آهن کشی و جوشکاری کارتان را زیرسازی کنید تا خیالتان بابت تحمل وزن اشیاء داخل کابینت توسط کابینت ساخته شده توسط شما راحت باشد.

  • فضای پنجره ها

در بعضی از موارد می توانید از فضای جلوی پنجره استفاده کنید.

چنانچه فضای آشپزخانه خیلی کوچک بود می توانید به کمک یه ورق MDF ابتدا جلوی پنجره را بپوشانید، پس از آن می توانید از این فضا برای ساخت کابینت دیواری استفاده کنید.

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

نویسنده: علیمحمدی

سایت سامان چوب

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 2]