جای ماشین لباسشویی در آشپزخانه

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶1دقيقه00
در خانه های ایران اتاقی برای شست و شو و لباسشویی نبوده ولی به تازگی، به خصوص در آپارتمان های جدیدی که ساخته شده اند، فضایی مخصوص لباسشویی اختصاص یافته و این نوع طراحی رواج پیدا کرده است.

بیرون زدگی تجهیزات (ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی)

 در خانه های ایران اتاقی برای شست و شو و لباسشویی نبوده ولی به تازگی، به خصوص در آپارتمان های جدیدی که ساخته شده اند، فضایی مخصوص لباسشویی اختصاص یافته و این نوع طراحی رواج پیدا کرده است. ولی در اکثر خانه ها هنوز لباسشویی ها در دکوراسیون داخلی آشپزخانه قرار می گیرند. اینجا می توانید برای دکوراسیون داخلی اتاق لباسشویی منزل خود و یا اگر لباسشویی شما در آشپزخانه است، طریقه دکوراسیون داخلی آشپزخانه با وجود ماشین لباسشویی کمک بگیریدسعی کنید قبل از نصب کابینت حتما بابت جای ماشین لباسشویی در آشپزخانه با مشتری هماهنگی لازم را به عمل آورید .

بسیاری از مشتریان در این باره اطلاعی ندارند و در بعضی مواقع این بیرون زدگی باعث تعجب مشتری و در برخی موارد به علت نزدیکی به اپن موجب باز نشدن درب کابینت اپن خواهد شد . پس در نظر داشته باشید حتما مراقب محل استقرار ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی باشید تا در ساخت و نصب کابینت به مشکل نخورید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 3]